Mustafakemalpaşa Zafer Partisi İlçe Teşkilatı'nın yeni üyelere rozet takma töreni haftasonu ilçe başkanlığı binasında gerçekleştirildi.

Törende üyelere seslenen İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu ''Partimiz yeni katılımlarla her geçen gün büyümekte ve güçlenmektedir. Kutsal davamıza bende varım diyerek katılan yeni üyelerimize hoşgeldiniz diyorum.İçinde bulunduğumuz dönemde yaşadığımız sıkıntıları tek tek anlatmaya gerek yok. Başta ekonomik sıkıntılar, sığınmacı kökenli sıkıntılar, eğitim, sağlık ve güvenlik alanında var olan tüm sıkıntıları yaşıyorsunuz. 

Gençlik Şöleninde Gençler İle Bir Arada Gençlik Şöleninde Gençler İle Bir Arada

Tüm bu sıkıntıların toplumumuzu boğduğu ve halkımızın “Yok mu bu ülke ve halk için yürekten mücadele edecek bir vatan evladı?” dediği anda liderimiz Sn. Prof. Dr. Ümit Özdağ sahneye çıkarak partimizi kurmuştur. 

O'nun yaptığı kutlu çağrıya uyan binler, onbinler partimize katılmıştır.Kıymetli arkadaşlar partimiz adaletsizliğin, sorunların tümüyle mücadele etmek için kurulmuş yeni ve pırıl pırıl bir partidir.  Bilinmesini isterim ki, bizim davamız siyaset değil vatan savunmasıdır.

Üye katılım törenimiz hayırlara vesile olsun inşallah. Tüm vatansever kardeşlerime vatan savunmasında başarılar diliyorum. Allah vatan ve millet davasında yar ve yardımcımız olsun'' ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-10-03 at 11.22.24

Editör: Haber Merkezi