31 Mart'ta yapılacak olan yerel seçimlerin hareketliliği Mustafakemalpaşa'da yaşanmaya başladı. Belediye başkan adayları bir bir açıklanırken, Mustafakemalpaşa Zafer Partisi ve Milli Yol Partisi teşkilatları, Zafer Partisi İlçe Başkanlığı'nda yapılan toplantıda yerel seçimlerde beraber hareket etme kararı aldı.Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu ve Milli Yol Partisi İlçe Başkanı Fatih Yılmaz alınan kararın desteklenmesi gereken bir karar olduğuna vurgu yaparak, memleket için çalışıp, memleket için başaracağız dediler.

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi ''Anadolu'da ki son Türk Devleti olan Türkiye Cumhuriyeti'nin bölünmez bütünlüğü tehdit altındadır. İç ve dış tehdit toplamı zirveye çıkmıştır. Müttefik dediklerimiz bizi sırtımızdan hançerlemektedir. Ülkemiz hemen hemen hergün şehit vermektedir. Kurtlar sofrasındaki coğrafyamızda büyük bir beka sorunu yaşamaktayız. 

Güvenlik ve beka sorunumuz dışında ekonomik sorunlar zirveye cıkmış, tarihimizde görülmemiş boyutta rezalet, tecavüz ve sapkınlık yaşamaktayız. Sosyal çöküntü de diğer alanlarda olduğu gibi zirveye çıkmıştır. 

Tüm bu yaşananlar ülkede yerelden genele değişimi zaruri kılmaktadır. Yaklaşan yerel seçimler de kötü yöneten iktidara bir ders ve uyarı vermek ve arzu ettiğimiz büyük değişimin başlangıcı için büyük bir fırsattır. 

Mevcut durum arzu ettiğimiz değişim için iş birliğini zaruri kılmaktadır. Bu kapsamda, gün milliyetçi, vatanseverler için birlik ve beraberlik günüdür. Birlik ve beraberliğin olduğu yerde de bereket vardır. Içinde bulunduğumuz dönemde her vatan sevdalısı insan bugün attığı adımın, yaptığı tercihin ülkeyi ve ilçemizi nereye götüreceğini ve nasıl sonuçlar üreteceğini iyi düşünmeli ve hesap etmelidir. 

Bu noktada, Zafer Partisi'ni destekleme kararı alan Mustafakemalpaşa Milli Yol İlçe Başkanı Fatih Yılmaz beye ve tüm Milli Yol Partili hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu duruşunuzu ve desteğinizi asla unutmayacağız. 

Bu vesileyle önce vatan, önce devlet, önce Mustafakemalpaşa diyen tüm vatanseverleri bir ve beraber olmaya bir kez daha davet ediyorum'' dedi.

Milli Yol Partisi İlçe Başkanı Fatih Yılmaz ise ''Firevun karşısında durmak yetmez, Musa'nın uyanında durmak gerekir'' diyerek başladığı konuşmasında kesinlikle desteklenmesi gereken bir hareket, Zafer Partisi ile önemli bir ortaklığa imza attık, tek gayemiz ilçemiz için çalılmak ve ilçemiz için kazanmak, aldığımız kararın ilçemize hayırlı olmasını diliyorum''ifadelerini kullandı.

Zafer Partisi'nde Bir Aday Adayı Daha Çıktı

Zafer Partisi'nde daha öncesinde aday adaylığını açıklayan Emine Güven ve Esra Çoban'ın ardından, parti yönetim kurulu üyelerinden Gülderen Karabulut'ta bu akşam yapılan toplantıda aday adaylığını partililer ile paylaştı.

Bizi Zafere Taşıyacak Adayı Seçeceğiz

Aday adaylığı süreci hakkında açıklamada bulunan Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Göksel Şenkuyumcu Mustafakemalpaşa'da Zafer Partisi bayrağı altında belediye başkanlık ipini göğüsleyecek aday ile 31 Mart'ta sahnede olacağız. Değerlendirmelerimiz devam ediyor, görüştüğümüz, fikir alışverişinde bulunduğumuz birçok kişi var, aday açıklamamızı kısa bir süre sonra yapmış olacağız''dedi.

WhatsApp Image 2024-01-16 at 22.21.30 (2)WhatsApp Image 2024-01-16 at 22.21.30 (1)

Bayram Öncesi Yüzler Güldü Bayram Öncesi Yüzler Güldü

Editör: Haber Merkezi