Turgut yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Değerli Mustafakemalpaşalılar,

Bir ay boyunca samimiyetle ve özveriyle idrak ettiğimiz Ramazan ayının sonuna gelmiş bulunmaktayız. Mübarek Ramazan Bayramı sevinciyle birlikte, tüm İslam aleminin kalplerinde birlik ve beraberlik duyguları yeniden canlanmaktadır. Bu özel günlerde birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, sevdiklerimizle bir arada olmak ve yardımlaşmanın önemini bir kez daha hatırlamak üzere, sizlere en içten tebriklerimi iletiyorum.

Değerli dostlarım;

Ramazan Ayının bir kısmını seçim çalışmalarımız kapsamında yaşadık.

Sizlerle el ele, gönül gönüle bir seçim kampanyası yürüttük.

Nihayetinde sizlerde sandıklara giderek, Demokrasinin en büyük sigortası olan seçmen tercihleriniz ile yeni Belediye Başkanını belirlediniz.

Bu güne kadar konuşmalarım da ısrarla söylediğim gibi Mustafakemalpaşa'nın ve Mustafakemalpaşa'lının kaybedecek bir dakikası bile yoktur.

Bu sebeple; Tüm derdi şehrine hizmet etmek olan kadrolarımızla şehrin menfaatlerini korumaya ve gözetmeye devam edeceğimizi açıkça bildirmek istiyoruz.

Merkezi hükümetimiz aracılığıyla ilçemize gelecek tüm yatırım programlarının öncüsü olmaya devam edeceğiz.

Yeni Seçilen Belediye Başkanı Şükrü Erdem'in kentimizin hayrına giriştiği tüm projelerinde yanında olacak, sorunlu gördüğümüz şeylerin de karşısında olacağız.

Yüce Milletimizin ferasetine her zaman ki gibi güvenerek, seçimlerin sonuçlarını kendimiz dışında kimseye ve hiçbir sebebe bağlamadan yolumuza Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatları ve gösterdiği hedef üzerine devam edeceğiz.

Değerli dostlar;

Özel Nüve Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği  Açıldı Özel Nüve Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Açıldı

Yaklaşan mübarek bayram vesilesiyle dünyanın önünde işlenen Filistin mezaliminin son bulmasını, zalimlere Yüce Allah'ın KAHHAR ismiyle muamele etmesini, İnançlarımızın, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da kuvvetlenmesini temenni ediyorum. Tüm insanlığın barış, huzur ve mutluluk içinde yaşadığı bir dünya için dua ediyoruz.

Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramınızı en kalbi duygularımla kutlar, sevgi ve saygılarımı sunarım.

Editör: Haber Merkezi