Geçtiğimiz hafta yoğun bir katılımla kapılarını açan merkezin açılış törenine Mustafakemalpaşa Kaymakamı Ahmet Altıntaş ve eşi Ayşe Altıntaş, Belediye Başkanı Mehmet Kanar, AK Parti İlçe Başkanı Mutlu Turgut, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Ahmet Beygirci, İlçe Emniyet Müdürü Selahattin Şerbet, siyasi parti temsilcileri ve Büyükakman'ın dostları katıldı.

PAŞADER Kongreye Gidiyor PAŞADER Kongreye Gidiyor

WhatsApp Image 2023-11-11 at 00.05.32WhatsApp Image 2023-11-11 at 00.05.32 (1)

Farklı Bakış Açısı
Açılış kurdelesinin kesilmesi ardından merkezi gezen davetlilerin ortak fikri, ilçenin önemli bir ihtiyaca sahip olduğu yönünde oldu.
Açılış programının ardından bir açıklama yapan Psikolog Burcu Büyükakman ilçeye psikoloji alanında farklı bir bakış açısı getirmek istediğini belirtti.
Büyükakman, psikoloji alanında edindiği 15 yıllık tecrübeyi farklı bir bakış açısıyla çocuk,ergen ve yetişkin psikolojisi üzerine aktarmak olduğunu ifade etti.
Büyükakman açıklaması şu sözlerle devam etti "Hayatıma kattığım en özel vasıflardan biri olan psikolog unvanını aldıktan sonra en büyük hedefim eğitim aldığım
dönemde edindiğim teorik bilgileri, pratik olarak sahada çalışma alanlarımda gerçek hayatta uygulamak oldu. Bu doğrultuda, iș hayatına benim açımdan çok değerli bir alan olan özel gereksinimli bireylerle çalışarak başlamak istedim. Yaklaşık 5 yıl psikolog olarak severek çalıştığım özel eğitim ve rehabilitasyon merkezinde 5 yılın sonunda hem kurum psikoloğu hem de kurum müdürü olma fırsatım oldu, ayrıca bu süre zarfında çalıştığım kurumun devrini alarak, kurum içinde her şeye hakim olan bir yönetici olma fırsatı buldum. Șuan ki adıyla, Özel Büyükakman Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi olarak, hizmette sınır tanımadan,özel gereksinimli bireylerin yararını en üst safhada tutacak şekilde, uzman eğitimciler ve personelimle özverili bir şekilde eğitim faaliyetlerine devam etmekteyiz.

WhatsApp Image 2023-11-11 at 00.05.32 (6)WhatsApp Image 2023-11-11 at 00.05.32 (7)

Çok Daha İyi Hissetmek Adına

Saha çalışmalarıda yaptığım gözlemler doğrultusunda, çalıştığım dönemde daima kendimi mesleki açıdan geliștirme çabası içinde oldum. Bu doğrultuda azımsanmayacak sayıda seminer, panel,sempozyum ve sertifika eğitimlerine katıldım. Edindiğim sertifikalar neticesinde çocuk-ergen-yetişkin terapisi, evlilik ve çift terapisi, aile danışmanlığı, cinsel terapi, oyun terapisi, öğrenci-eğitim koçluğu, yașam koçluğu, ve engelli birey gelişim takibi alanlarında yetkinlik kazandım.
Nitekim, Psikoloji alanında geçen 15 yıllık tecrübe ve edinilen yetkinlikler doğrultusunda, bilgi, beceri ve tecrübelerimi, aldığım teorik bilgiler ile harmanlayıp insanlara bireysel ve grup bazında da destek olmak amacıyla,Burcu Büyükakman Psikoloji merkezini kurdum.Sizlerle daha sağlıklı ve daha kaliteli bir hayatı inșa etmek için ofisime bekliyorum"ifadelerini kullandı.

WhatsApp Image 2023-11-11 at 00.05.32 (3)

Burcu Büyükakman Psikoloji Merkezi Barış Mahallesi Osmangazi Caddesi NO:36/3 Kat 1 adresinden hizmet verecek.

Editör: Haber Merkezi