MHP İlçe Teşkilatından Karadeniz Derneğine Ziyaret MHP İlçe Teşkilatından Karadeniz Derneğine Ziyaret

Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Adayı Şükrü Erdem, 31 Mart Yerel Seçimleri öncesinde şehir merkezinde vatandaşlarla kucaklaşmasını tüm hızıyla sürdürüyor. Başkan Adayı Şükrü Erdem, İlçe Başkanı Gökhan Demir ve meclis üyesi adayları ile birlikte son olarak Lalaşahin Mahallesinde iftara katıldı, burada yapılan kahvehane gezilerinin ardından da Barış Mahallesi’ne geçerek esnaf ve kahvehaneleri ziyaret etti, vatandaşlarla kucaklaştı, sohbet etti, sorunlarını dinledi ve çözüm önerilerini birlikte masaya yatırdı.

Girdiği her dükkan ve kahvehanede büyük ilgi ile karşılanan Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Bakanım biz seni biliyoruz, kimin ne amaçla neyi yaptığını da çok iyi biliyoruz. Yoluna aynen devam et, yanındayız, Mustafakemalpaşa’nın sana ihtiyacı var” şeklindeki dilek ve temenniler karşısında; “Bu sevgi ve teveccüh sayesinde 31 Mart’ta sandıklardan güçlü bir şekilde çıkacağız. Sizden alacağımız güçle de 1 Nisan’dan itibaren Mustafakemalpaşa’nın tüm sorunlarını çözmek için harekete geçeceğiz” dedi.

“BİZİ YOLUMUZDAN KİMSE DÖNDÜREMEZ”

Mustafakemalpaşa’ya hizmet için birçok fedakarlık yaparak yola çıktığını belirten Başkan Adayı Şükrü Erdem, “Amacı hizmet olmayan sadece makam peşinde kişisel menfaat planları yapanlar bizi anlayamaz. Mustafakemalpaşa, bizim 30 yıl önce yaptığımız hizmetlerin ardından yatırım alamaz duruma geldi. Bu güzelim ilçemiz bunu hak etmiyor. Bende burada yaşıyorum ve yaşanan sıkıntıları tüm halkımızla beraber bende yaşıyorum. Sorunların ne olduğunu, çözümlerinin ne olduğunu gayet iyi biliyorum. Biz Gönül Birliği hareketi başlatarak tüm partilileri aynı çatı altında toplamayı başardık. Meclis üyesi arkadaşlarımız rantçı değil, hizmetkar olacak. Kimsenin yerini imara açıp menfaat sağlama sözü vermedik. Belediyenin hiçbir mülkünde iş yapan partilimiz yok. Temiz siyaset ile sadece hizmet için varız. Dürüst ve Erdemli bir yola çıktık. Bu yoldan da bizi hiç kimse döndüremez. Mustafakemalpaşa yıllar sonra tekrar eskisi gibi hizmet alacak, yatırım alacak ve değer görecek. Bunu tüm engellemelere rağmen hep birlikte başaracağız.” ifadelerini kullandı.

Kljklll (2)Jghjgjg

Editör: Haber Merkezi