Bursa 2. Amatör Küme'de sezonu 3. sırada bitiren Çırpan Gücü Spor'da yeni başkan ve yönetim kurulu dün akşam yapıaln toplantının ardından belli oldu.

Alınan karar doğrultusunda Mustafakemalpaşa Belediyesi Nikah Memuru görevini devam ettiren Tamer Kayhan kulübün yeni başkanı oldu.

Başkan Kayhan yaptığı açıklamada Çırpan Gücü Spor'un, spor camiasında bilinir bir marka olmasını sağlamak için mücadele edeceklerini belirti.

Kayhan açıklamasına şu sözlerle devam etti ''Çırpangücü Spor kulübümüzün kıymetli taraftarlarını ve ilçemizin sporsever halkını yönetim kurulumuz olarak sevgi ve saygı ile selamlıyoruz. Bilindiği üzere kulübümüzün geçtiğimiz günlerde gerçekleşen genel kurulu sonucunda, bayrağı eski yönetimimizden devralmış bulunmaktayız. Kendilerine kulübümüze özveri içinde sağladıkları katkılardan dolayı çok teşekkür ediyorum. 
Camiamızın hiç şüphesi olmasın ki bu dönem tesisleşme ve altyapının güçlendirilmesi noktasında büyük atılımların gerçekleştirileceği Çırpangücü Spor kulübünün isminin Spor dünyasında çok daha bilinir bir markaya dönüşeceği altın bir dönem olacaktır.
Bu doğrultuda bizlere güvenerek bu Seçkin göreve yönetimimizi layık gören başta genel kurul üyelerimiz olmak üzere sporun ilçemizdeki tüm bileşenlerine teşekkür ediyor, herkesi yenilenen ve sürekli gelişen Çırpangücü Spor kulübünü izlemeye davet ediyoruz.

Tamer Kayhan başkanlığında kuruluna yönetim listesi şu islerden oluştu;

Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var Cemil Meriç Parkı Aydınlandı, Sırada Çevre Düzenlemesi Var

Başkan 
Tamer Kayhan 

Başkan Yardımcısı 
Rıdvan Arda 

Genel Sekreter
AbdülKadir Bakkal

Basın sözcüsü 
Ufuk Balat

Muhasip 
Fazlı Güner

Veznedar
Serkan Karakuş

Genel Kaptan
Caner Öter

Editör: Haber Merkezi