Mustafakemalpaşa Belediyesi Mayıs Ayı Olağan Meclis toplantısının ikinci oturumu 6 Mayıs Pazartesi günü saat 15:00’da Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem’in Başkanlığında gerçekleştirildi. Başkan Şükrü Erdem, Belediyenin mevcut ekonomik durumuna katkıda bulunacak tasarruf tedbirlerinin önce Belediye Meclisi’nden başlamasından ve Meclis üyelerinin bu konudaki girişiminden dolayı duyduğu mutluluğu ifade etti. Başkan Erdem ‘’Tasarruf tedbirlerine Meclisimizde başlayarak, belediyemizin kaynaklarını verimli kullanmak için gerekli adımları atıyoruz. ’ifadelerine yer verdi.

OY BİRLİĞİYLE KABUL EDİLDİ

Meclis gündem maddelerinin bitirilmesinin ardından, Cumhuriyet Halk Partisi üyelerinin “ Meclis Üyelerinin otopark ücreti ödeme “ önerisi meclise sunuldu. Cumhuriyet Halk Partisi, Adalet ve Kalkınma Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi üyelerinin kararıyla öneri, oy birliği ile kabul edildi.

Adalet ve Kalkınma Partisi meclis üyeleri de ‘’ Huzur haklarının alınmaması'' yönünde öneride bulunurken, Belediye Başkanı Şükrü Erdem, yasal olarak ödeme yapmak zorunda olduklarını, ancak dilerlerse huzur hakkı bedellerini bağış yapabilmelerinin yasalara uygun olduğunu dile getirdi.

Başkan Şükrü Erdem ‘’ Mustafakemalpaşa’da herkes eşit. Mustafakemalpaşa Belediyesi otoparkını her vatandaşımız gibi, meclis üyelerimizde ücretlerini ödeyip kullanabilecekler. Mustafakemalpaşa’mızı güzelleştirmeye hep birlikte devam edeceğiz. Alınan kararlar ilçemize hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

TAKIŞTIR ACCESSORIES Şıklığınızı Arttıracak TAKIŞTIR ACCESSORIES Şıklığınızı Arttıracak

Mustafakemalpaşa’da Eşi̇tli̇k Ve Tasarruf Kararina Mecli̇sten Onay (1)

Editör: Haber Merkezi