30 ağustos Haberleri

30 ağustos haberleri ve güncel 30 ağustos gelişmeleri, 30 ağustos ile ilgili tüm video, 30 ağustos fotoğrafları ve 30 ağustos haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Göksel Şenkuyumcu Büyük Taarruz Zaferinin 101. yıl dönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Vergi Komisyonu Üyesi Sadettin Akkoyunlu, 30 Ağustos Zafer...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

YAŞAM

26 Ağustos 1922’de, Başkomutan Mustafa Kemal’ın emriyle şafak vakti topçu ateşi başladı. Hücuma geçen Mehmetçik, 30 Ağustos’ta Büyük Zaferi ilan...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Tarihe altın harflerle yazılan Büyük Taarruz ‘un 100. yılı olan 30 Ağustos Zafer Bayramı, Mustafakemalpaşa'da coşkuyla kutlandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 100. Yılı kutlamaları kapsamında organize edilen Tuğçe Kandemir konseri Adnan Menderes Meydanı’nda yapıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

30 Ağustos Zafer Bayramı kapsamında düzenlenen çelenk sunma töreni ilçe protokolü ve vatandaşların katılımı ile Cumhurluk Meydanı’nda gerçekleşti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Zafer Bayramı’nın 100. Yılı vesilesi ile Mustafakemalpaşa’da yapılacak olan program belli oldu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. yıldönümü kutlamaları kapsamında sanatçı Tuğçe Kandemir Mustafakemalpaşa Adnan Menderes Meydanı’nda konser verecek.

MUSTAFAKEMALPAŞA

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları kapsamında Cumhurluk alanından tören düzenlendi.

MUSTAFAKEMALPAŞA
MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Akar Mahallesi gençleri, Akar Gençlik adını verdikleri gençlik gruplarıyla 30 Ağustos için özel bir etkinlik düzenledi.