Çanakkale Haberleri

Çanakkale haberleri ve güncel Çanakkale gelişmeleri, Çanakkale ile ilgili tüm video, Çanakkale fotoğrafları ve Çanakkale haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa'da düzenlenen etkinliklerle 18 Mart Çanakkale Zaferinin 109. yıl dönümünde aziz şehitlerimiz rahmet ve minnetle anıldı.

YAZARLAR

Çanakkale Zaferi’nin 109’uncu yıldönümünü kutluyoruz. Bir hafta boyunca yazılı ve görsel basında, tüm okullarda, özel ve resmî kurumlarda bu konu...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Zafer Partisi, Anafartalar muharebelerinin yıl dönümünde Atatürk ve Çanakkale şehitlerini anmak için 'Zafer Yürüyüşü' düzenledi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Zafer Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Köksal Şenkuyumcu, Cumhuriyetin 100. yılı münasebetiyle parti genel merkezi tarafından Çanakkale'de bir program düzenleneceği belirtti.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Çanakkale'de dün saat 16.30 sıralarında merkeze bağlı Kızılkeçili köyü yakınlarında çıkan orman yangını, yaklaşık 22 saattir kontrol altına alınmaya çalışılıyor....

MUSTAFAKEMALPAŞA

Ocaklı Mahalle sakinleri Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından organize edilen kültür turları kapsamında Çanakkale gezisi gerçekleştirdi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Ticaret Borsası Çanakkale'ye gezi düzenledi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Muhtarlar Derneği Çanakkale Şehitlik gezisi düzenledi.

TÜRKİYE

Tarihi Gelibolu Yarımadası'ndaki yangının boyutu gün ağırınca ortaya çıktı. Yangın nedeniyle küle dönen orman ve tarım arazileri havadan böyle görüntülendi.

TÜRKİYE

Çanakkale’nin Gelibolu ilçesine bağlı Yalova köyünde orman yangını çıktı. Yangına Mustafakemalpaşa'dan da destek sağlanıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediyesi tarafından 18 Mart Çanakkale Zaferi kapsamında düzenlenen Çanakkale gezisine Mustafakemalpaşalı vatandaşlar büyük ilgi gösterdi.

Genel

Çanakkale'nin Yenice ilçesinde saat 14.34'de 3.8 şiddetinde deprem meydana geldi. Kısa süren deprem Yenice ve Çanakkale Merkez çevresinde hissedildi. Deprem...