31 Mart 2019 seçimlerinin ardından Belediyespor'un başına gelen Ercan Leblebici görevinden istifa etti. Şükrü Erdem'in göreve gelmesinin ardından yönetim birimlerinde değişim devam ediyor. Ramazan Bayramı'nın ardından toplanan Belediye Mustafakemalpaşaspor'da futbolcular  prim ve maaşların ödenmemesinden dolayı rahatsızlıklarını belirtmişlerdi.

Takım içinde bu sıkıntılar yaşanırken Ayberk izinden dönmeyerek takımı bıraktığı ilan etti. Yine Sefa ve Alparslan'da Nilüfer Belediye maçı öncesi dönmeme kararı almış, fakat son dakika ikna edilerek maça çıkan oyuncular olmuştu.

Takım içinde bu durumlar yaşanırken Başkan Ercan Leblebici perşembe günü yönetim kurulu üyeleriyle birlikte istifasını vererek kulüpten ayrılmış oldu.

Başkanlık İçin Gürvardar Öne Çıkıyor

Ligin bitimine 3 hafta kala alınan karar doğrultusunda yeni başkan seçimi için kongreye gidilmesi gerekiyor.Belediye Mustafakemalpaşaspor kulübü için kulislerde Halim Gürvardar ismi öne çıkıyor.

2000 li yılların başında takımı 2. lige çıkaran başkan olarak adını tarihe yazdıran Gürvardar, Şükrü Erdem'e yakınlığıyla da bu görev için en güçlü isim durumunda. Halim Gürvardar'ın önümüzdeki günlerde Başkan Erdem ile görüşerek bir yol haritası çizeceği gelen bilgiler arasında.

Paşa Eksik Çalıştı

Kulüp içinde bu gelişmeler yaşanırken Belediye Mustafakemalpaşaspor haftasonu oynayacağı Eti Maden Etispor maçının hazırlıklarına kendi tesislerinde devam ediyor.

Bugün Teknik Direktör Savaş Akgün nezaretinde yapılan idmana takımı bıraktıkları bilinen Ayberk, Sefa ve Alparslan katılmazken, sakat olan Berkay düz koşu yaptı.

Son 3 maçın kaldığı ligde Belediye Mustafakemalpaşaspor herhangi bir iddiası yada düşme tehlikesi bulunmuyor.

Gökhan Uymak, Ankara'dan Şampiyon Döndü Gökhan Uymak, Ankara'dan Şampiyon Döndü

Eti Maden Etispor-Belediye Mustafakemalpaşaspor maçı 28 Nisan Pazar günü saat 15.00’te Eti Maden Sahası'nda  oynanacak. 

Whatsapp Image 2024 04 26 At 12.54.25Whatsapp Image 2024 04 26 At 12.54.27 (1)

Editör: Haber Merkezi