Beygirci yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Çölyak Hastaları Ürün Bulamıyor Çölyak Hastaları Ürün Bulamıyor

''Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. yılını kutladığımız bu özel günde, millet olarak gurur, coşku ve umut dolu bir şekilde bir araya gelmekten mutluluk duyuyoruz. 29 Ekim 1923 tarihi, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun simgesi olarak tarihimizde altın harflerle yazılmış bir sayfadır. Cumhuriyetimizin 100. yılında, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde başlayan bu büyük serüveni yad etmek ve onun mirasını gelecek nesillere taşımak için canla başla çalışmaya devam ediyoruz. 

Cumhuriyetimizin 100. yılında, geçmişimize minnettarlıkla bakarken aynı zamanda geleceğe olan inancımızı da yürekten ifade etmek isterim. Türk milleti, 100 yıl boyunca sayısız zorlukla karşı karşıya kaldı, ancak her seferinde azimle, birlikle ve vatanseverlikle bu zorlukların üstesinden geldi. Bugün, aynı azim ve kararlılıkla daha aydınlık bir geleceğe yürümek için bir aradayız. Gelecekteki nesillere, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün işaret ettiği hedeflere ulaşmak için çalışmaya devam etmemiz gerektiğini öğretmeliyiz. 
Türkiye Cumhuriyeti'nin sonsuza dek aydınlık ve güçlü bir geleceğe sahip olmasını diliyorum. Başta kurucu Liderimiz Başbuğumuz Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere ülkemizi korurken şehit olan tüm güvenlik güçlerimize Allah’tan rahmet, Gazilerimize sıhhatli bir ömür diliyorum. 

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı'nız kutlu olsun! Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti!''.

Editör: Haber Merkezi