Birlikte yol yürüdükleri dava arkadaşlarına teşekkür eden Buldu mesajında şu ifadelere yer verdi;

''Çok kıymetli dava arkadaşlarım,

Çölyak Hastaları Ürün Bulamıyor Çölyak Hastaları Ürün Bulamıyor

Birbirinden değerli yöneticilerimiz, kadın kollarımız, ülküdaşlarım, ülkücü Bozkurt’lar, Asenalar, adaylarımız, temsilcilerimiz, sandık, bina sorumlularından her hangi bir alanda görev alan ve hepsinden değerli bize inanan gönül dostlarımız. Bir seçim süresini beraber bitirdik. Çok uzun soluklu olmasa da çok kısa sürede çok şey başardık. 

Seçimler özverili, heyecanlı, meşakkatli hatta kısmen de gergin geçen dönemlerdir. Bu süreci sizlerle beraber geçirdik. Birlikte yorulduk, kırıldık, güldük, üşüdük ama bir çok şeyi  de birlikte başardık. Bir çok gönüle ulaştık, neşelendik, hüzünlendik… 

Biz dava inancı olan insanlar en çok kendine inanan insanların verdiği vebali bilir ve buna göre hareket ederiz. Bu süreçte bize soluksuz destek veren, yorulmadan koşan, dinlemeden çalışan sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. 

Milliyetçi Ülkücü Hareket olarak çıktığımız yolda sonucu ne olursa olsun diye başladık ve buna inandık, sonunda istediğimiz olmayabilir, bu durumumuzu ve duruşumuzu değiştirmedi değiştirmez de.. Bizi değerli kılan sizlersiniz! “biz yine kapımız sizler için açık ve sizler için ne yapabiliriz” duruşunda olacağız.

Bu süreçte Adayımız ve Kıymetli dostum Sn. Ahmet Beygirci başta olmak üzere isimlerini tek tek yazalım desek sayfalar almayacak güzel insanlara çok ama çok teşekkür ediyorum. Herşey sizinle güzel.
Siz İyi ki varsınızın dünyada ki karşılığısınız.

Özverili çalışan bu memleketin geleceği olan Belediye başkan adaylarına, Cumhur İttifakı Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mutlu Turgut ve yönetimine süreci başarı ve olgunlukla bitiren CHP İlçe Başkanı Gökhan Demir’e ve bütün ilçe başkanları ve yönetimine teşekkür ediyorum. 

Ayrıca Meclis Üyeliğine seçilen adaylarımız başta olmak üzere bütün meclis üyelerine ve Seçimi kazanan Sn. Şükrü Erdem’e başarılar dilerim.

Selam ve dua ile…
Ne Mutlu Türküm Diyene''

Editör: Haber Merkezi