Programı Belediye Başkanı Mehmet Kanar, belediye başkan yardımcıları, idari amirler ve belediye çalışanları katılım gösterdi. saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan program çelenk sunumu ve Mehmet Kanar’ın konuşmasıyla devam etti. Ardından toplu fotoğraf çekimi ile son buldu.

IMG_4822

Belediye Başkanı Kanar konuşmasında şunlara değindi:

Mustafakemalpaşa belediyesinin 142. yıl dönümü, 142 yıllık sahip eşsiz kurumun 46. belediye başkanı olmaktan bu ilçeye hizmet etmekten onur ve gurur duyuyorum. Bu hizmeti yaparken pandemiden, terör saldırısına, dolar saldırısına yüzyılda bir gelecek yüzyıllar boyunca gelecek felaketlerinde ağlamadan sızlamadan elbirliğiyle canla başla hizmet ettik ve etmeye devam edeceğiz.

“Vatanını En Çok Seven Görevini En İyi Yapandır”

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün dediği gibi çok kıymetli bir sözü var vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır. Siz değerli ekip arkadaşlarımızla beraber canımızı dişimize takıp ilçemize layık bir şekilde Türkiye yüzyılına layık bir şekilde hizmet etmeye üretmeye devam ediyoruz.

İzinli Çıktığı İlk Akşam Yine Hırsızlık Yaptı İzinli Çıktığı İlk Akşam Yine Hırsızlık Yaptı

Tek Derdimiz Mustafakemalpaşa Sevdamız

142 yıllık tarihe sahip Mustafakemalpaşa Belediyesine sayısız proje kazandırmaya devam edeceğiz. rabbim bizi 142 yıllara daha ulaşmayı nasip etsin inşallah.

 

IMG_4816IMG_4813IMG_4827