Başkan Kanar’ın, ilçenin daha yaşanabilir ve güvenilir bir yer olması adına hayata geçirdiği projeler, vatandaşların da günlük hayatını olumlu yönde etkiledi.
7/24 DENETİM
Başkan Kanar, göreve geldiği andan itibaren esnaf ve vatandaşlar arası köprü vazifesi gören Zabıta Müdürlüğü ile yakından ilgilenerek, ilçede 7/24 refah ve huzur denetimlerini hayata geçirdi. Hayata geçirilen proje sonrasında 29.588 Bölge Denetimi, 14.376 Pazaryeri Denetimi, 5326 Gıda Denetimi, , 1331 Resmi İlanlar, 106 Umuma Açık Ruhsat, 755 Sıhhi Ruhsat, 290 Gsm Ruhsat ve 1189 Ruhsat Denetimi sağlanarak, ilçenin güvenlik çalışmaları aralıksız sürdürüldü.

Mustafakemalpaşa Belediyesi Zabıta Müdürlüğü’nün son beş yılda gerçekleştirdiği çalışmaları Başkan Kanar şu şekilde özetledi: "Zabıta ekiplerimiz, ilçe genelinde düzenli olarak denetimler gerçekleştirerek, işyerlerinde hijyen kontrollerini titizlikle yürütüyor. Bu, adeta ilçemizin gözü ve kulağı konumundaki zabıta teşkilatımızın belediye ile vatandaşlarımız arasında güçlü bir köprü olma vazifesini yerine getirmesini sağlıyor. “ifadelerini kullandı.

Güle Oynaya Geldiler, Hediyelerle Döndüler Güle Oynaya Geldiler, Hediyelerle Döndüler

MUSTAFAKEMALPAŞA ZABITASI 5 YILDA İLÇENİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ (2)MUSTAFAKEMALPAŞA ZABITASI 5 YILDA İLÇENİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ (4)MUSTAFAKEMALPAŞA ZABITASI 5 YILDA İLÇENİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRDİ (1)

Editör: Haber Merkezi