31 Mart seçimlerinin ardından muhtarlıklarda devir teslim törenleri gerçekleşmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta mazbatasını alan Orta Mahalle'nin yeni muhtarı Ali Yaşar Seyis pazar günü 4 dönemdir muhtarlık görevini gerçekleştiren Recep Korkmaz'dan görevi devraldı.

Orta Mahallede bulunan işyerinde ziyaret ettiği Recep Korkmaz'a hizmetlerinden dolayı teşekkürlerini ileten Seyis'i, ziyaret esnasında Orta Mahalle Derneği Başkanı Ufuk Ay'da yalnız bırakmadı.

Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet Yamanlı'da Rekor Kıran Lezzet

Seyis yaptığı açıklamada'' Öncelikle 20 yıldır mahallemize hizmet eden, dertlerimizle dertlenen her zaman yanımızda olan Recep abimize şükranlarımı sunuyorum. Bu bir bayrak yarışı bugün bu bayrağı kendisinden alıyoruz. Orta Mahalle'ye hizmetin devamı için bizler çalışmaya devam edeceğiz. Çıktığımız bu yolda bizlere destek olan tüm mahalle sakinlerimize teşekkür ederim'' dedi.

Recep Korkmaz yeni muhtar Ali Yaşar Seyis'e rozeti takarken, bu rozet sıradan bir rozet değil tam 50 yıllık bir maziye sahip, o yüzden çok değerli, bu rozetin kıymetini bileceğinden hiç şüphem yok dedi.

Seyis yaptığı hizmetlerden dolayı Korkmaz'a teşekkür ederken, tatlı ve hediye ikramında bulundu.

Whatsapp Image 2024 04 21 At 18.08.06Whatsapp Image 2024 04 21 At 18.08.08

Editör: Haber Merkezi