31 Mart yerel seçimlerinin Ramazan Ayı'na denk gelmesi nedeniyle, iftar ve sahur programları siyasilerin buluşma anları oluyor.

TÜGVA Mustafakemalpaşa Şubesi ve AK Parti Gençlik Kolları tarafından organize edilen sahur programının konukları Belediye Başkanı Mehmet Kanar ve Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Ahmet Beygirci oldu.

AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Semih Türkcan ve TÜGVA Mustafakemalpaşa Temsilcisi Cengizhan Seven'in tarafından misafir edilen Kanar ve Beygirci, gençlerle ilçe gündemi ve yapılan çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulundu.

TÜGVA Mustafakemalpaşa Temsilciliği binasında gerçekleşen buluşma gece geç saatlere kadar devam ederken, çekilen hatıra fotoğrafı ile gece son buldu.

Başkan Kanar geceye yönelik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

Fotoğraflara dikkatli bakın… Bu gençlik Mustafakemalpaşa’nın Bursa’nın Türkiye’nin geleceği…

Belediyeden Aşure İkramı Belediyeden Aşure İkramı

Cumhur İttifaki Belediye Başkan Adayımız Ahmet Beygirci, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanımız Semih Türkcan, Tügva Mustafakemalpaşa Temsilcisi Cengizhan Seven ile birlikte gençlerimizle sahur sofrasında buluştuk. Gençlerimiz gerçeğin farkında… Doğru zamanda doğru ekiple yola devam… Herkese hayırlı sahurlar hemşehrilerim.

HfghgfhfgjgdyjWerwerwGhgfgh

Editör: Haber Merkezi