Öğretmenlerin Online Seminerleri Başladı Öğretmenlerin Online Seminerleri Başladı

2017 – 2018 Eğitim öğretim yılında başlayan ve bu sene 5. si düzenlenen “ Kültür – Sanat Günleri ” konferans / söyleşi serisi  yazar Emine Şimşek Aşkıner’in “ Okuyarak Kendini İnşa Et” isimli söyleşisiyle kaldığı yerden devam ediyor.

Sedat Karan Anadolu Lisesi 2023 - 2024 eğitim öğretim yılı “ Sosyal ve Kültürel Faaliyetler ” kapsamındaki etkinlikler çerçevesinde planlanan  “ Edebiyat Söyleşileri ” başlığı altında“ Okuyarak Kendini İnşa Et”  konulu konferans gerçekleştirildi.

13 Aralık 2023 Çarşamba günü Sedat Karan Anadolu Lisesi “ Medeniyet ve Düşünce Kulübü ile Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenleri ” koordinesinde öğrencilere yönelik olarak yazar Emine Şimşek Aşkıner‘in konuşmacı olarak katıldığı etkinlik okul konferans salonunda düzenlendi. Programa İlçe kaymakamı Ahmet Altıntaş ,Kaymakam Refiki Ferit Can , İlçe Milli Eğitim Müdürü Veysel Çalık , İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Sabri Tekin , okul müdürü Süleyman Karabayır , öğretmenler , edebiyata meraklı öğrenciler katıldı. Programın sonunda İlçe kaymakamı Ahmet Altıntaş, yazar Emine Şimşek Aşkıner’ e günün anısına çiçek takdim etti ve etkinliğin hazırlanmasında emeği geçen okul idaresini , Medeniyet ve Düşünce Kulübü ile Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmenlerini ve öğrencilerini tebrik etti.

Söyleşinin sonunda  yazar Emine Şimşek Aşkıner  “ Okuyarak Kendini İnşa Et ve Hikayen Devam Ediyor ” isimli kitaplarını imzaladı.

20231213_150250Ekran görüntüsü 2023-11-27 142048

Editör: Haber Merkezi