Başkan Erdem ''Baba Ailenin Temel Direğidir'' Başkan Erdem ''Baba Ailenin Temel Direğidir''

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan yerel seçimler için aday belirleme süreci devam ederken, Mustafakemalpaşa Trabzonlular Derneği'nin yaptığı basın açıklamasında mevcut başkan Mehmet Kanar'ın bir dönem daha göreve devam etmesi gerektiğinin altı çizildi. 

Saat 14:00 te Setboyu sokaktaki dernek binasında yapılan basın açıklamasına  Mustafakemalpaşa Trabzonlular Derneği Cemil Köstereli ve dernek yönetim kurulu üyeleri katıldı. Başkan Köstereli yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı;

“Bizler yönetim kurulu olarak ilçemize hizmet edecek, çıtayı en üst seviyeye çıkartacak, hizmet anlayışını en üst seviyeye çıkaracak, bu bağlamda İlçemizin kanayan yarası olan alt yapı sorunun her şeyi göze alarak başlatan önümüzdeki yüzyıl sonuna kadar alt yapı sorununu bitirmek için devam eden bu çalışma şuan ve gelecekte en büyük sağlık sorunu olan kanseri minimum seviyeye indirecek, bu cesaretli ve özgüvenli çalışmaya destek olmak bizim asli görevimizdir. Bu bağlamda Trabzonlular derneği olarak bizler mevcut Başkanımızın yanındayız. Sonuna kadar yanındayız. Kendisine ilçemize hizmet etme anlamında bir dönem daha teveccüh gösterilmesi kanaatini taşımaktayız” dedi.

WhatsApp Image 2024-01-01 at 18.01.24 (1)

Editör: Haber Merkezi