Mustafakemalpaşa Belediyesi ve İHH İnsani Yardım Vakfı Bursa Şubesi’nin işbirliği ile düzenlenen etkinlikte öğrenciler, Mustafakemalpaşa’nın tarihi, turistik yerlerini gezerek, renkli bir kamp programı gerçekleşti. 40 kız, 40 erkek öğrencinin katılım sağladığı kamp programında, ilçenin lezzet noktalarından biri olan, Muradiye Sarnıç Sosyal Tesisleri, doğası ve eşsiz manzarasıyla ziyaretçilerine görsel şölen sunan Suuçtu Şelalesi, Tümbüldek Kaplıcaları, Ömeraltı Tomruk Evleri, Paşalar Kazası, Meddah Gösterisi ve Mustafakemalpaşa Belediyesi Orkestrası’nın konseri ile keyifli dakikalar yaşandı.

EV SAHİPLİĞİ YAPMAKTAN GURUR DUYUYORUZ

PAŞADER Kongreye Gidiyor PAŞADER Kongreye Gidiyor

Mustafakemalpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Ersin Ekici’nin katılım sağladığı programda ‘’ 22 farklı ülkeden ilçemize gelen öğrencileri ağırlamaktan gururluyuz. Öğrencilerimize Mustafakemalpaşa’nın tarihi ve güzelliklerini anlattık. İlçemiz Türkiye’nin tüm güzelliklerini bir arada barındıran güzide ilçemize yeniden bekleriz gençler.’’ Dedi

ULUSLARARASI KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KURULDU (6)ULUSLARARASI KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KURULDU (3)ULUSLARARASI KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KURULDU (2)

ULUSLARARASI KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KURULDU (7)ULUSLARARASI KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KURULDU (5)ULUSLARARASI KARDEŞLİK KÖPRÜSÜ MUSTAFAKEMALPAŞA’DA KURULDU (8)

Editör: Haber Merkezi