Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Gökhan Demir ve Belediye Başkanı Şükrü Erdem sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarda Mustafakemalpaşa halkına teşekkür etti.

İlçe başkanı Demir yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Teşekkürler Mustafakemalpaşa

Gökhan Uymak, Ankara'dan Şampiyon Döndü Gökhan Uymak, Ankara'dan Şampiyon Döndü

31 Mart günü demokrasinin olmazsa olmazı bir seçim yaşadık. Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Yönetimi olarak bu süreçten başarıyla çıkmanın mutluluğunu ve sizlerin teveccühlerinizin gururunu yaşıyoruz.

Sayın Mustafakemalpaşa Belediye Başkanımız Şükrü Erdem’ in aday olarak açıklandığı andan bugüne, sizler tarafından gösterilen ilgi, sevgi ve çaba bizler için her daim hissedeceğimiz bir güç olacaktır.

Seçim sonuçlarına bakıldığında partimize gösterilen değer, oy oranımızın rekor kırması, Mustafakemalpaşamız’ ın aydınlık ve refah gelecek arzusu olarak algılanmalıdır.

Seçim çalışması sürecinde desteklerini esirgemeyen İlçe Yöneticilerimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, partimizin her bir üyesine, köy köy, mahalle mahalle dolaşan 1500 görevlimiz ve 150 adet araç filomuza ve ekibine, nitekim bizlere oy veren vermeyen farketmeksizin çok değerli Mustafakemalpaşa halkına tek tek teşekkürlerimizi sunarız.

Ayrıca Bursa’ yı halkçı belediyecilik ile tanıştıracak başta Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey, Osmangazi Belediye Başkanımız Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanımız Şadi Özdemir, Mudanya Belediye Başkanımız Deniz Dalgıç, Gemlik Belediye Başkanımız Şükrü Deviren ve Harmancık Belediye Başkanımız Haşim Ali Arıkan’ a başarılar dilerim.

Verdiğimiz sözlerin, halkımıza vadettiğimiz hizmetlerin arkasında olacağımızın bilmesini istiyoruz ve Genel Başkanımız Sayın Özgür Özel’ in de dediği gibi; “Yeni Başlıyoruz.”

Şükrü Erdem'in teşekkür mesajı

Sevgili Mustafakemalpaşalı komşularım,

Hepinizi sevgi ve saygıyla selamlıyorum. 31 Mart Pazar günü sandık başına giderek oy kullanan tüm seçmenlerimize, demokrasiye verdikleri destekten dolayı teşekkür ediyorum. Seçim sürecinde yola çıktığımız ilk günden itibaren, büyük bir gayret ve özveri ile çalışan Cumhuriyet Halk Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanımız Gökhan Demir’e, İlçe Yönetimimize, Kadın Kollarımıza, Gençlik Kollarımıza, Belediye Meclis Üyelerimize, örgütümüze ve bizlere desteğini esirgemeyen tüm Mustafakemalpaşa halkına sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.

Bana ve partimize teveccüh gösterip, bu temsil makamına layık gören Mustafakemalpaşalılara yola çıktığımız ilk günden beri söz verdiğimiz bir şey var; Erdemli Belediyecilik. Birlikte üreten, birlikte yöneten, adil ve şeffaf bir belediyecilik anlayışını oluşturacağız. Sizlerle birlikte yürüdüğümüz bu yolu bundan sonraki süreçte de aynı şekilde yürümeye devam edeceğiz.

Sadece Mustafakemalpaşa’da değil ülkemizin genelinde oluşan değişim isteğiyle birlikte başarıya ulaşan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Bozbey, Osmangazi Belediye Başkanımız Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanımız Şadi Özdemir, Mudanya Belediye Başkanımız Deniz Dalgıç, Gemlik Belediye Başkanımız Şükrü Deviren ve Harmancık Belediye Başkanımız Haşim Ali Arıkan’ı tebrik ediyor çıktıkları yolda başarılar diliyorum.

Hangi partiye oy vermiş olursa olsun tüm Mustafakemalpaşa’nın belediye başkanı olacağım. Seçim sonuçlarımızın ülkemize, Bursa'mıza ve Mustafakemalpaşamız’a hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum.

Editör: Haber Merkezi