Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Örgütü Öğretmenevi'nde gerçekleştirilen bayramlaşma programında bir araya geldi.Bayramlaşma programına Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, İlçe Başkanı Gökhan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, CHP Belediye Meclis Üyeleri, muhtarlar ve partililer katıldı.

Başkandan Satılık Temiz İkinci El Başkandan Satılık Temiz İkinci El

Açılış konuşması için ilk olarak ilçe başkanı Gökhan Demir kürsüye geldi, Demir konuşmasında, ''seçim çalışması nasıl yapılır, belediye nasıl kazanılır bunların hepsini öğrendim ama bu kadar kalabalık ve cosşkuyu CHP yeni görmeye başladığımız için alışkın değilim, sizlere burada olduğunuz için teşekkür ediyorum, hepinize iyi bayramlar diliyorum'' ifadelerini kullandı.

Şükrü Erdem çok değerli dava arkadaşlarım diyerek başladığı konuşmasında  31 Mart seçimlerinde çok önemli bir başarı kazandıklarını belirterek, bu başarının il başkanlığında yapılan bayramlaşma programında en çok konuşulan konu olduğunu belirtti.

Erdem, ''Sizlere ilk defa dava arkadaşım olarak seslendim, sizlerle çok öenmli bir başarı yakaladık, hani 47 yıllık deniyor ama bana göre 70 yıllık bir başarı bu, şenlik havasında geçen kutlamalar oldu.Omuz omuza çalıştığımız arkadaşlarımızla tarih yazdık, şimdiki hedefimiz ilk genel seçimde CHP'ni iktidar olarak çıkarmak. Mustafakemalpaşa Belediyesi'ne diktiğimiz altı oku devam ettirmek. Bu başarının ardından karşıladığımız Ramazan Bayramınızı kutluyor, ailelerinizle sağlıklı mutlu bir bayram diliyorum'' ifadelerini kullandı.

Bayramlaşma programı günün anısına fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Whatsapp Image 2024 04 10 At 22.45.14Whatsapp Image 2024 04 10 At 22.45.13Whatsapp Image 2024 04 10 At 22.45.10

Editör: Haber Merkezi