Başkan Ay Güven Tazeledi Başkan Ay Güven Tazeledi

10 Mart akşamı oynanan ilk maçta start alan ve Ramazan ayı boyunca nefes kesen mücadelelere sahne olan Güllüce Ramazan Ayı Futbol Turnuvası'nın final maçında Ocaklı Kooperatifi 2-0 mağlup eden Göbel Spor şampiyon oldu.
Gecenin ilk maçında Yamanlı Spor ile Ovaesemen üçüncülük için karşı karşıya geldi.
Normal süresi 4-4 beraberlik ile sonuçlanan maçın penaltı bölümlerinde rakibine üstünlük sağlayan Yamanlı Spor turnuvanın üçüncüsü oldu.

I M G 7603
Final maçında karşı karşıya gelen Ocaklı Kooperatif ile Göbel Spor arasındaki maç büyük çekişmeye sahne oldu.
Maçın başlarında bulduğu gol ile ilk yarıyı 1-0 önde kapatan Göbel Spor, 2 yarıda rakibinin baskısına direnerek gol şansı tanımadı. 
Ani ataklarla rakip kalede tehlike yaratan Göbel Spor maçın sonlarına doğru buldu golle farkı ikiye çıkararak maçtan 2-0 lık galibiyetle ayrılan ve şampiyon olan taraf oldu.

I M G 7634
Final maçının ardından turnuvada plaket ve kupa törenine geçilirken, şampiyon Göbel Spor'un kupası Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem tarafından takdim edildi.

I M G 7665
Organizasyon sorumlusu Güllüce Mahalle Muhtarı Turgut Balta yapmış olduğu açıklamada birlik beraberlik içerisinde geçen bir turnuvanın ardından tüm sponsorlara teşekkür ederken, turnuvanın şampiyonu Göbel Sporu tebrik etti.

I M G 7658I M G 7628I M G 7618I M G 7673

Editör: Haber Merkezi