Toki Haberleri

toki haberleri ve güncel toki gelişmeleri, toki ile ilgili tüm video, toki fotoğrafları ve toki haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa TOKİ Ayas Bey Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Interactive CultureDay (İnteraktif Kültür Günü) etkinlikleri kapsamında, Türkiye ile birlikte 9 ülkenin kültürel...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Lalaşahin TOKİ mağdurları uygulanan fiyat politikasının değişmesi için bir kez daha biraraya gelerek seslerini duyurdu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Belediyesi Kasım ayı meclis toplantısı bugün saat 15:00'te Mustafakemalpaşa Belediye meclis toplantı salonunda yapıldı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Lalaşahin Mahallesi'nde yapımı devam eden TOKİ projesinde açıklanan peşinat ve taksit tutarları hak sahiplerini isyan ettirdi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Lalaşahin Mahallesi'nde yapımı devam eden TOKİ projesinde hak sahiplerinin hangi dairelere sahip olacağı kura ile belli oldu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Lalaşahin Mahallesi 950 ada 10 parselde yapılan 683 konutluk TOKİ projesinde kura çekimi yapılıyor.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Gökhan Madencilik sahibi Gökhan Çetin, yapımı devam eden Lalaşahin TOKİ projesi hakkında Paşada’ya özel açıklamalarda bulundu.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Lalaşahin TOKİ Konutlarının yapımı devam ediyor. TOKİ Konutları bu kez yaşanan malzeme hırsızlığı ile gündeme geldi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Lalaşahin TOKİ konutları inşaatında yaşanan iş kazasında yaralanan vinç operatörü hayatını kaybetti

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa Lalaşahin Mahallesi’nde inşaatı devam eden TOKİ konutlarında kule vinç devrilmesi sonucu 1 işçi yaralandı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Kahramanmaraş merkezli gerçekleşen depremlerde TOKİ evlerinin hasar görmemesinden sonra tüm gözler TOKİ evlerinin nasıl yapıldığına çevrildi.

MUSTAFAKEMALPAŞA

TOKİ İlk Evim İlk İş Yerim projesi Yalıntaş 400 Konut hak sahipleri kura çekimi ile belirleniyor...