Barış Mahallesi Osmangazi Caddesi'nde pazar akşamı saat 21:45 sularında yaşanan kazada, motosiklet sürücüsü ve otomobil içinde bulunan 2 yaşındaki çocuk hafif şekilde yaralanırken, kaza çevrede büyük korku yarattı.

Osmangazi Caddesi'nden 120. nolu sokağa dönüş yapmak isteyen otomobile, görgü tanıklarının ifadelerine göre diğer yönden süratli bir şekilde gelen motosiklet çarptı.

Sağ arka tarafa darbe alan araç yolda yan dönerken, motosiklet sürücüsü çarpmanın etkisiyle yola savruldu. Çarpışmanın oluşturduğu sesle sokağa fırlayan mahalle sakinlerinin ihbarı üzerine kaza yerine polis ve sağlık ekipleri sevkedildi.

Motosiklet sürücüsü bir süre yerde yatarken tedavi için ambulansa alındı. Sağlık durumunun iyi olduğunu belirten sürücü hastaneye gitmek istemedi.

Çocuğunuzun 1211 Rakibi Var Çocuğunuzun 1211 Rakibi Var

Çarpmanın etkisiyle başını araç içinde çarpan küçük çocuğun alnında şişlik oluşurken, tedavi için hastaneye sevkedildi. 4 kişinin bulunduğu otomobilde diğer 3 kişide her hangi bir yaralanma yaşanmadı.

Buraya Hız Kesici Şart

Kaza yerine gelen mahalle sakinleri yolun asfalt yapıldıktan sonra büyük tehlike oluşturduğu belirtirken, geçtiğimiz günlerde de yaşanan kazaların olduğu belirtiler.

Vatandaşlar yolda özellikle motosiklet kullanıcılarının aşırı hız yaptıklarını ifade ederek, acil olarak yolun belirli bölümlerine hız kesici konulması gerektiğine vurgu yaptılar.Kazanın ardından iki araçtada büyük maddi hasar oluştu.

Polis kazayla ilgili inceleme başlattı.

Whatsapp Image 2024 04 22 At 12.46.51Whatsapp Image 2024 04 22 At 12.46.54Whatsapp Image 2024 04 22 At 12.46.54 (1)

Editör: Haber Merkezi