Kutlama Haberleri

kutlama haberleri ve güncel kutlama gelişmeleri, kutlama ile ilgili tüm video, kutlama fotoğrafları ve kutlama haberleri Paşada - Mustafakemalpaşa Haber Sitesi sitemizde


MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 179. yılı anısına düzenlenecek olan Polis Haftası etkinliklerinin programını kamuoyu ile paylaştı.

MUSTAFAKEMALPAŞA

Mustafakemalpaşa 100 yaşına giren Cumhuriyeti adına yakışır bir şekilde kutladı, akşam yapılan kortej yürüyüşüne onbinler katıldı.

Mustafakemalpaşa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. Yıldönümü kutlamaları Adnan Menderes Meydanı'nda yapılan akşam programıyla son buldu.

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Başkanı Ahmet Beygirci Mustafakemalpaşa'nın düşman işgalinden kurtuluşunun 101. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Mehmet Kanar, Mustafakemalpaşa’nın kurtuluşunun 101 Yılı dolayısıyla mesaj yayımladı.

EĞİTİM

Mustafakemalpaşa'da 2023-2024 eğitim öğretim yılı açılışı ve İlköğretim Haftası kutlamaları kapsamında tören düzenlendi.

Mustafakemalpaşa İlçe Sağlık Müdürlüğü 3-9 Eylül tarihleri arasında farkındalık geliştirmek amacıyla kutlanan Halk Sağlığı Haftası kapsamında toplumu bilgilendirmek üzere etkinlik...

30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamaları Cumhurluk Alanı'nda yapılan törenle başladı

MUSTAFAKEMALPAŞA

Türkiye Büyük Millet Meclisinin 103. açılış yıl dönümü ve Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün dünya çocuklarına armağanı 23 Nisan ulusal egemenlik...

MUSTAFAKEMALPAŞA

Milliyetçi Hareket Partisi Mustafakemalpaşa İlçe Teşkilat bayramlaşma programında bir araya geldi.